آتش و آتش

یه شب با شکم سیر بخوابند. حدود یک ماه از اون حادثه میگذشت، آتش تمام خونه وزندگیشونه سوزونده بود و همسرش رو که برای نجات دختر 4 سالشون خودشو به آتش زده بود و تونسته بود دخترشنو نجات بده جزغاله کرده بود. حالا بعد از اون حادثه هم بی خانمان شده بودند هم بیکار، آخه اونا باهم توخونه کار می کردند و جعبه های رنگی کادو سفارش می گرفتن و می ساختن وتحویل مشتری می دادند.

اون روز هم مثل روزهای قبل داشت تو خیابونا پرسه می زد و دنبال کار می گشت که چشمش افتاد به یه آگهی که چسبونده بودنش رو دیوار . روش نوشته بود :((اگه واقعاً به کار نیاز دارید با ما تماس بگیرید!! )) سریع از یه تلفن عمومی به شماره نوشته شده در پایین آگهی زنگ زد و با تمام شرایط اونها موافقت کرد و قرارشد فردا صبح برای شروع کار در محل مقرر حاضر باشه . اونشب با و عده وعید هایی که به بچه ها داده بود خوابوندشون و خودش از فکر وخیال تا صبح نخوابید صبح اول وقت عازم شد.

وقتی مسوول جلوه های ویژه فیلم بهش گفت باید از یک تونل آتش عبور کنه اول می خواست قبول نکنه ولی وقتی یاد بچه هاش ، یاد فداکاری زنش و بدبختی هایی که تو اون یه ماه کشیده بودند افتاد دلش و به دریا زد و رفت تو آتش .

حالا سالها از اون ماجرا گذشته و اون با نشون دادن استعدادش یه بازیگر موفق وپولدار شده و تو تنهایی هاش به این فکر میکنه که یه آتش زندگیش و خراب کرد و یه آتش زندگیش و ساخت .

/ 3 نظر / 8 بازدید
سیب خاطرات

سلام ممنون که به وبلاگم سر زدین شاد باشید و در پناه خدا

دوست شما

دوست داشتن، خيلي آن چيزي نيست كه تو فكر مي‏كني. خيلي اسرارآميز است و خيلي از كساني كه در آن بودند هيچ وقت ندانستند در آنند و خيلي از كساني كه درباره آن حرف زدند، فقط حرف زدند... دوست داشتن، او را با تمام بدي‏هايش، دوست‏ داشتني يافتن است. رابطه است چون چيزها نمي‏توانند با هم در ارتباطي عميق باشند مگر آنكه مثل هم باشند و فقط مثل‏ها مي‏توانند همديگر را دوست داشته باشند.. دوست داشتن كشش روح است نه كشش‏هاي نفس و هوس. كشش قلب است نه كوشش‏هاي پوچ و عبث. دوست داشتن، ديگري را داشتن است بدون زنجير زدن. ديگري را داشتن است در اوج از دست دادن. خوبترين‏ها را براي او خواستن است. حتي اگر خوبترين‏ها، تنها گذاشتن او باشد و حتي اگر واگذاري او به ديگري باشد و حتي اگر مرگ معشوق باشد. دوست داشتن معامله نيست اما در بين مردم جز اين نيست. نديدن و يافتن است. محاسبه نيست. ديوانه‏پنداريست. ندانسته خواستن است. تكيه به صورت نيست اتكاء به سيرت است. حبابي گذرا و زود مرگ نيست كه تو را در بر گيرد و زود هنگام تركت كند، قلب تو است كه تو آنرا در بر گرفته‏اي اما او بر تو است و تو را با خود خواهد برد. دوست داشتن پريدن است آنگاه كه توان پريدن

دعوت

سلام دوست خوبم : شما میتونید با بازدید از وبلاگ من ، 8 داستان از آثار (سیماعابدینی) نویسنده اصلی داستانهای گرگ و میش ، دانلود کنید و در صورتی که علاقمند بودید از داستانهایش با ذکر نام نویسنده استفاده کنید. امیدوارم از خواندن داستانهای فوق العاده او لذت برده و برای حمایت از این نخبه ایرانی ، اقدامی کنید . میتونید با دادن نظرات در مورد داستانهای این نویسنده وشرکت در نظرسنجی و گذاشتن نامی که مایلید با آن لینک شوید عضوی از گروه بزرگ ما باشید .... با تشکر محسن امیدیان